Plany zajęć 2020/2021

22.9.2020

zapraszamy słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego oraz kierunków Policealnych (opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik BHP, technik usług kosmetycznych, florysta) na zjazd 26-27.09.

Plany na najbliższy weekend poniżej. Pełne plany zajęć zamieścimy do końca tygodnia.

SMS przypominający z datą, lokalizacją i godziną rozpoczęcia zajęć wyślemy w czwartek.

Grupy rozpoczynają zajęcia od godziny wskazanej w planie.

Na drzwiach wejściowych I Liceum Ogólnokształcącym im. H.Sienkiewicza w Koźlu, ul.Piramowicza 36 w dniu zjazdu zostanie zamieszczona informacja, do której sali należy się udać. Zajęcia technika usług kosmetycznych realizowane są na ul. Grunwaldzkiej 11.

Przypomianamy, że obecność na zjeździe jest obowiązkowa.

Harmonogramy wszytskich możliwych terminów zjazdów można sprawdzić tutaj.

Zasady bezpieczeństwa:

• Na zajęcia stacjonarne może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (słuchacz, nauczyciel, inny pracownik szkoły ) bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

• Słuchacz, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w zajęciach stacjonarnych nie może przyjść do szkoły, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

• Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły

• Słuchacze i nauczyciele są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali lekcyjnej.