Plan Zajęć

7.10.2020

poniżej, znajdują się plany zajęć do końca października. Prosimy o zapoznanie się.

Zasady bezpieczeństwa:

• Na zajęcia stacjonarne może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (słuchacz, nauczyciel, inny pracownik szkoły ) bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

• Słuchacz, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w zajęciach stacjonarnych nie może przyjść do szkoły, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

• Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły

• Słuchacze i nauczyciele są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali lekcyjnej.