Plany zajęć 24-25.10.2020

Nauka zdalna ONLINE

poniżej publikujemy plany zajęć na najbliższy weekend.

Po zalogowaniu do Strefy słuchacza, nauka obdywa się za pośrednictwem komunikatora ZOOM.

UWAGA ZMIANA! WSZYTSKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZDALNIE!

Zasady bezpieczeństwa:

• Na zajęcia stacjonarne może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (słuchacz, nauczyciel, inny pracownik szkoły ) bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

• Słuchacz, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w zajęciach stacjonarnych nie może przyjść do szkoły, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

• Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką). Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły