HARMONOGRAM ZJAZDÓW

WIOSNA 2023

5.1.2023

poniżej w załącznikach znajdują się harmonogramy zjazdów na semestr 2022/2023.

·         Szkoła Medyczna (Opiekun medyczny),

·         Szkoła Policealna (Technik Administracji, Technik BHP, Technik usług kosmetycznych, Florysta, Opiekunka środowiskowa)

·         Ośrodek Szkoleniowy (Konsultant ds. dietetyki, Rachunkowość i finanse, Manikiurzystka itp.)

·         Liceum Ogólnokształcące

Jednocześnie informujemy , że zastrzegamy sobie możliwość zmian w harmonogramach.

Miejsce prowadzenia zajęć:

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu (Kłodnica), ul. Szymanowskiego 19

• ul. Grunwaldzka 11, sala przy sekretariacie

Ważne informacje dla słuchaczy:

1. aby ukończyć szkołę policealną słuchacz musi odbyć obowiązkową praktykę zawodową  (w semestrze określonym w rozporządzeniu)

2. aby ukończyć szkołę należy obowiązkowo przystąpić do egzaminu zawodowego - państwowego  (dokładnie w semestrze określonym w rozporządzeniu dla podstawy programowej 2019) - deklaracje przystąpienia do egzaminu są składane na początku ostatniego semestru

3. bieżąca rekrutacja trwa do 31 marca 2023 (sprawdź dostępne kierunki policealne i medyczne, oraz kursy jednoroczne)

4.zadzwoń i zapytaj jakie dokumenty potrzebujesz do zapisu 721-390-034

___________________________________________________________________________________________

BADANIA UCZNIÓW i STUDENTÓW - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki