Harmonogram zajęć

semestr letni 2022

12.4.2022

poniżej podajemy Państwu harmonogram zjazdów na semestr wiosenno-letni w roku szkolnym 2021/2022.

Sekretariat szkoły działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz sobota 8.00-16.00

Zapraszamy! (w razie zmian będziemy Państwa informować na bieżąco)

*uprzejmie informujemy, że wymienione daty mogą ulec przesunięciu lub zmianie ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły (stan epidemii).

Ważne informacje dla słuchaczy:

1. aby ukończyć szkołę policealną słuchacz musi odbyć obowiązkową praktykę zawodową  (w semestrze określonym w rozporządzeniu)

2. aby ukończyć szkołę należy obowiązkowo przystąpić do egzaminu zawodowego - państwowego  (dokładnie w semestrze określonym w rozporządzeniu dla podstawy programowej 2019) - deklaracje przystąpienia do egzaminu są składane na początku ostatniego semestru

3. bieżąca rekrutacja trwa do 31 marca 2022 (sprawdź dostępne kierunki policealne i medyczne, oraz kursy jednoroczne)

4.zadzwoń i zapytaj jakie dokumenty potrzebujesz do zapisu 721390034

Miejsce prowadzenia zajęć:

• Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza, ul. Piramowicza 36, 47-200 K-Koźle (obok Urzędu Miasta)

• ul. Grunwaldzka 11, sala przy sekretariacie

• adresy wskazane w planach: pracownia opiekuna medycznego, kosmetyczna, opiekunki środowiskowej, florystyczna

BADANIA UCZNIÓW i STUDENTÓW - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki